O firmie

Zdobądź uprawnienia SEP w 1 dzień - on-line lub w swoim mieście!

Jesteśmy ogólnopolskim ośrodkiem szkoleniowym i egzaminacyjnym. Od lat szkolimy elektryków, energetyków, gazowników i wiele innych grup zawodowych. Prowadzimy kursy SEP, elektryczne G1, cieplne G2 i gazowe G3.

Rzetelność i wiarygodność naszej firmy potwierdza status członka Polskiego Stowarzyszenia Energetyków i Elektryków oraz wpis do Ewidencji Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych pod nr KE 4430.5/2/2011.

Siedziba ośrodka znajduje się w Zabrzu, jednak dzięki doświadczonej kadrze i rozbudowanej sieci szkoleniowców w całej Polsce, możemy zorganizować potrzebny kurs i egzamin zawodowy w 48h od zgłoszenia – w dowolnej miejscowości, również w siedzibie firmy Klienta.

Każdy kurs SEP zakończony jest egzaminem. Posiadamy własne komisje kwalifikacyjne, powołane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, które działają zgodnie z przepisami prawa i są uprawnione do egzaminowania. Szkolimy bez pośredników, co pozwala nam zaproponować konkurencyjne ceny i przygotować korzystną ofertę zarówno dla firm, jak i dla osób indywidualnych, chcących zdobyć lub odnowić uprawnienia SEP.

Uprawnienia SEP
NOWA CENA
SZKOLENIA
I EGZAMINY
SEP
620 zł
530
Przy zakupie kursu SEP otrzymasz rabat 40% na szkolenie Pomiary Elektryczne w praktyce!
ZAPISZ SIĘ