Uprawnienia SEP Bydgoszcz

Uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe, to grupa uprawnień wydawanych przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Od 1919 stowarzyszenie to stworzyło struktury oraz prawo, które jasno określa możliwość wykonywania określonej pracy poprzez posiadanie stosownej wiedzy i umiejętności. Stąd też posiadanie uprawnień SEP to dziś znaczący atut zarówno na rynku pracy jak również w hierachi danej firmy.

Uprawnienia SEP  w Bydgoszczy można zdobyć wybierając naszą firmę. Od lat organizujemy profesjonalne szkolenia w Bydgoszczy oraz innych miastach Polski, gdzie po całodniowym szkoleniu i zdanym egzaminie, możecie Państwo stać się posiadaczami uprawnień:

·        G1, czyli uprawnień elektrycznych do 1kV lub powyżej 1kV,

·        G2, czyli uprawnień energetycznych,

·        G3, czyli uprawnień gazowych.

Uprawnienia SEP zdobyć można zarówno w formie „D”, czyli uprawnień dozorowych, jak również w formie „E”, czyli uprawnień eksploatacyjnych.

Uprawnienia SEP –oferta, szkolenie i egzamin

Oferujemy możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności związanej z pracą przy sieciach, instalacjach oraz urządzeniach elektrycznych, energetycznych i gazowych. Uprawnienia można zdobyć zapisując się na szkolenie w Bydgoszczy lub innym mieście Polski, a następnie zdając ustny egzamin.

Szkolenie trwa cały dzień, prowadzone jest przez bardzo doświadczonych wykładowców, posiadających wiedzę i umiejących tę wiedzę przekazać. Egzamin jest egzaminem ustnym, zdawanym przed komisją powołaną przez Prezesa URE. Zdanie egzaminu jest równoznaczne ze zdobyciem uprawnień, które zostają wysłane zaraz po wyrobieniu w SEP. Zapewniamy profesjonalną pomoc dydaktyczną materiały oraz odpowiednie podejście do kursantów.

Uprawnienia elektryczne Bydgoszcz

Uprawnienia G1, czyli tak zwane uprawnienia elektryczne, jest to grupa uprawnień, która kwalifikuje daną osobę do możliwości pracy z sieciami, instalacjami oraz urządzeniami elektrycznymi lub zasilanymi elektrycznie o napięciu maksymalnym 1kV lub powyżej 1kV.

Jest to najbardziej popularna grupa uprawnień wśród uprawnień SEP, wynika to z dużego zapotrzebowania na elektryków właśnie posiadających certyfikat G1. Zdobycie uprawnień G1 jest bardzo łatwe. Wystarczy skorzystać z naszej oferty, która obejmuje całodniowy cykl szkoleń, a zakończona jest egzaminem ustnym. Podczas szkolenia dowiecie się Państwo o teoretycznych zagadnieniach na temat sieci, instalacji oraz urządzeń elektrycznych. Mianowicie jak bezpiecznie przy nich pracować i w jaki sposób bezpiecznie posługiwać się narzędziami oraz urządzeniami pomiarowymi.

Uprawnienia elektryczne – możliwości

Zdobycie uprawnień G1 daje bardzo szerokie możliwości. Każdy kto chce te uprawnienia zdobyć powinien posiadać podstawową wiedzę z zakresu sieci i instalacji oraz urządzeń elektrycznych. Uprawnienia G1 można zdobyć pod postacią uprawnień typu „D”, czyli dozorowych oraz typu „E” czyli eksploatacyjnych.

Grupa uprawnień G1 daje możliwość i prawo do pracy przy:
• instalacjach i sieciach elektrycznych stosowanych w budownictwie mieszkaniowym i użytkowym,
• instalacjach trakcyjnych i sieciach trakcyjnych,
• instalacjach i urządzeniach elektronicznych i nisko napięciowych,
• maszynach zasilanych energią elektryczną,
• sieciach elektrycznych przesyłowych oraz transformatorowych, a także przy urządzeniach tego typu.

Zdobycie uprawnień SEP elektrycznych to możliwość łatwiejszego i szybszego znalezienia pracy w branży przemysłowej, budowlanej czy serwisowej, a także znacznie lepsze perspektywy awansu w dotychczasowej firmie.

Uprawnienia energetyczne Bydgoszcz

Drugi typ uprawnień wydawanych przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich to uprawnienia energetyczne.

Jest to grupy uprawnień G2, która dotyczy pracy przy:
• instalacjach, sieciach oraz urządzeniach energetycznych,
• instalacjach oraz urządzeniach prądotwórczych,
• instalacjach, sieciach i urządzeniach ciepłowniczych,
• specjalistycznych urządzeniach energetycznych jak turbiny, pompy,
• urządzeniach i sieciach przesyłowych, służących do przesyłu energii cieplnej, parowej, wodnej,
• urządzeniach pomiarowych, służących do pomiarów energetycznych lub cieplnych,
• sieciach i instalacjach wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

Zdobycie uprawnień energetycznych wiąże się z koniecznością odbycia szkolenia, zdobycia odpowiedniej wiedzy i zdania egzaminu. Wszystko to macie Państwo w jednym miejscu – u nas, decydując się bowiem na naszą ofertę, otrzymujecie bardzo profesjonalną obsługę. Szkolenie trwa jeden dzień i zakończone jest egzaminem. Nasi klienci otrzymują pomoce dydaktyczne, a szkolącymi są osoby doświadczone i posiadające wiedzę, którą umieją przekazać.
 

Uprawnienia energetyczne Bydgoszcz – duże możliwości

Zdobywając uprawnienia grupy G2, zarówno typu „D” – dozór, jak również „E” – eksploatacja zdobywacie Państwo duże możliwości rozwoju kariery osobistej. Dzięki tym uprawnieniom zyskujecie nie tylko sam „papier”, ale również bardzo szeroką wiedzę i umiejętności. Dziś rynek pracy skupia się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów potrafiących pracować i posiadających wyspecjalizowaną wiedzę, dlatego warto sięgnąć po naszą ofertę i zdobyć uprawnienia energetyczne.

Sprawdź również szkolenia w miastach:

NOWA CENA
SZKOLENIA
I EGZAMINY
SEP
620 zł
530
Przy zakupie kursu SEP otrzymasz rabat 40% na szkolenie Pomiary Elektryczne w praktyce!
ZAPISZ SIĘ