Uprawnienia SEP Zielona Góra

Szukasz rozwoju swoich możliwości zawodowych? A może potrzebujesz nowych kwalifikacji, aby uzyskać podwyżkę i awans? Jeśli tak, to zainwestuj w nasze szkolenia SEP w Zielonej Górze. Zdobycie nowych oraz poszerzenie już nabytych kwalifikacji takich, jak uprawnienia elektryczne, uprawnienia energetyczne czy uprawnienia gazowe umożliwią Ci zdobycie nowej posady czy szybki awans. Co za tym idzie? Na pewno lepsze wynagrodzenia oraz bogatsze CV, nie licząc doświadczenia zawodowego.

Kursy SEP Zielona Góra – dla kogo?

Przede wszystkim kursy SEP niemal nie ograniczają nikogo. Warunkiem odbycia kursu oraz przystąpienia do egzaminu jest ukończenie szkoły podstawowej oraz 18-tego roku życia. Nie potrzeba też żadnych kwalifikacji zawodowych nabytych we wcześniejszej edukacji czy pracy.

Organizujemy kursy także dla pracowników firm, a nie tylko dla osób fizycznych. Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz rozwijać kwalifikacje zawodowe swoich pracowników? Chcesz zwiększyć potencjał swoich usług? Zapraszamy na nasze szkolenia SEP i egzamin końcowy. Twoi pracownicy zdobędą uprawnienia:

·       G1 – kurs elektryczny przeznaczony dla osób zajmujących się instalacją, dozorem, eksploatacją urządzeń sieci elektroenergetycznych,

·       G2 – kurs energetyczny przeznaczony dla osób zajmujących się instalacją, dozorem, eksploatacją urządzeń sieci cieplnych,

·       G3 – kurs gazowy przeznaczony dla osób zajmujących się instalacją, dozorem, eksploatacją urządzeń sieci gazowych.

Egzamin SEP Zielona Góra

Kurs SEP to zajęcia teoretyczne połączone z warsztatami praktycznymi. Kursant nabywa nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną. Zarówno część teoretyczna, jak i warsztaty prowadzi wykwalifikowana kadra o wykształceniu profilowym i bogatym doświadczeniu zawodowym. Poza tym wielu prowadzących zajęcia ma za sobą nie tylko wiele prowadzonych kursów, ale także zajęcia na uczelniach technicznych. Takie połączenie, czyli symbioza teorii, praktyki oraz wysokich umiejętności przekazywania wiedzy gwarantują słuchaczom niemal 100-procentową zdawalność egzaminu. Dlatego warto się do nas zgłosić na kurs SEP w Zielonej Górze.

 

Uprawnienia elektryczne Zielona Góra

Z naszej oferty szkoleń elektrycznych skorzystało już dziesiątki, jeśli nie setki osób. Świeże uprawnienia elektryczne pozwoliły im szybko znaleźć nową pracę, czy awansować w strukturach własnej firmy. Bardziej przedsiębiorczy kursanci zakładali swoje działalności gospodarcze i świadczą swoje usługi jako firmy. Mało tego, znając poziom naszych szkoleń SEP, wysłali swoich nowych pracowników na kurs do nas, aby podnosić ich kwalifikacje zawodowe – uprawnienia elektryczne. Dlaczego? Dzięki naszym kursom rozwinęli nie tylko własne umiejętności, ale także podnoszą potencjał swoich usług.

Uprawnienia energetyczne Zielona Góra

Na uprawnieniach elektrycznych nasze kursy się nie kończą. Dla osób, które cenią sobie szerokie możliwości oferujemy kursy ciepłownicze G2. Nie zastanawiaj się nad zdobyciem kolejnych umiejętności zawodowych i uprawnień energetycznych. Każdy dodatkowy kurs to większa szansa na nową pracę czy awans w firmie.

Uprawnienia Gazowe Zielona Góra

Nasze kursy to pełna paleta możliwości dla pracowników branży nie tylko elektrycznej, ciepłowniczej, ale także gazowej. Dzięki kursowi SEP w Zielonej Górze prowadzonych przez naszą wykwalifikowaną kadrę zarówno osoby fizyczne, jak i pracownicy firmowi z branży nabędą nowe uprawnienia i poszerzą swoje kwalifikacje zawodowe – uprawnienia gazowe. Dzięki możliwościom obsługi, instalacji czy kontroli urządzeń gazowych, osoba fizyczna może zdobyć nową pracę, a pracodawca uzyska nowe możliwości przez ofertę nowych usług. Nie czekaj, a skorzystaj z kursu i nabądź lub poszerzaj uprawnienia gazowe w Zielonej Górze.

Sprawdź również szkolenia w miastach:

NOWA CENA
SZKOLENIA
I EGZAMINY
SEP
620 zł
530
Przy zakupie kursu SEP otrzymasz rabat 40% na szkolenie Pomiary Elektryczne w praktyce!
ZAPISZ SIĘ