Uprawnienia SEP Wrocław

Zdobądź uprawnienia SEP Wrocław

Uprawnienia SEP, czyli uprawnienia nadawane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich to jedne z najbardziej powszechnych i poszukiwanych uprawnień w branży przemysłowej. Stowarzyszenie istnieje od roku 1919 i od tego czasu stara się normować oraz regulować prawo, obowiązki i pozwolenia w zakresie pracy przy dozorze oraz obsłudze:
•    urządzeń i sieci elektrycznych,
•    urządzeń i sieci energetycznych i ciepłowniczych,
•    urządzeń i sieci gazowych.
Uprawnienia SEP dają możliwość pracy z powyższymi urządzeniami i sieciami, które powszechne są w przemyśle, branży budowlanej i transportowej.

 

 

Co można zyskać zdobywając uprawnienia SEP Wrocław Uzyskanie uprawnień SEP-owskich daje szerokie możliwości rozwoju kariery, zarówno u dotychczasowego pracodawcy jak również u nowych pracodawców. Uprawnienia SEP Wrocław dostępne są trzech kategoriach: • G1 – czyli uprawnienia elektryczne, związane z „E” – eksploatacją lub „D” – dozorem sieci elektrycznych i urządzeń elektrycznych, • G2 – czyli uprawnienia energetyczne związane z „E” – eksploatacją lub „D” – dozorem sieci energetycznych i ciepłowniczych, a także urządzeń gazowych lub ciepłowniczych, • G3 - czyli uprawnienia gazowe związane z „E” – eksploatacją lub „D” – dozorem sieci gazowych i urządzeń gazowych. Zdobycie uprawnień SEP to przede wszystkim poszerzenie swoich kompetencji jako pracownika. Uprawnienia takie powinny posiadać osoby pracujące na co dzień w przemyśle, w takich działach jak utrzymanie ruchu, serwis maszyn i urządzeń. Zdobycie wiedzy oraz uprawnień otwiera nowe perspektywy dla każdego, kto chce się uczyć i posiąść wiedzę, którą później może wykorzystać.

Uprawnienia energetyczne Wrocław

Uprawnienia energetyczne i ciepłownicze należą do grupy uprawnień G2. Wydawane są przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Zdobycie uprawnień G2 jest dzięki naszej firmie bardzo proste. Organizujemy jednodniowe wykłady i szkolenia, na których zdobywacie Państwo niezbędną wiedzę z zakresu eksploatacji lub dozoru maszyn, urządzeń czy sieci ciepłowniczych lub energetycznych. Jednodniowe szkolenie przeprowadzone jest przez doświadczoną i wyselekcjonowaną przez nas kadrę naukową.

Uprawnienia energetyczne Wrocław – podział uprawnień

Uprawnienia energetyczne Wrocław, jak wszystkie uprawnienia SEP, dzielą się na dwa typy: • uprawnienia typu „E”- dają możliwość pracy przy eksploatacji urządzeń i sieci energetycznych i ciepłowniczych, • uprawnienia typu „D”- dają możliwość pracy przy dozorze urządzeń i sieci energetycznych i ciepłowniczych. Zdobywając uprawnienia energetyczne Wrocław, zdobywacie Państwo wiedzę i niezbędne umiejętności do pracy przy: • sieciach i urządzeniach energetycznych, • sieciach i urządzeniach ciepłowniczych • turbinach, w tym turbinach wodnych oraz parowych, • kotłach oraz urządzeniach generujących ciepło, • urządzeniach i sieciach przesyłowych dla branży energetycznej i ciepłowniczej, • urządzeniach i sieciach wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

Jak zdobyć uprawnienia energetyczne Wrocław

Uprawnienia energetyczne Wrocław możecie Państwo zdobyć wybierając naszą firmę szkoleniową. Organizujemy kompleksowe szkolenia, które zakończone są certyfikowanym egzaminem. Egzamin przeprowadzany jest przez specjalną komisję powołaną przez Prezesa URE. Odbycie szkolenia oraz zdanie egzaminu jest jednoznaczne ze zdobyciem stosownych uprawnień, które pozwalają na pracę przy eksploatacji lub przy dozorze. Uprawnienia wydawane są przez SEP i obowiązują na terenie całego kraju. Decydując się na naszą jednostkę szkoleniową, możecie Państwo łatwo i szybko zdobyć uprawnienia nie tylko we Wrocławiu ale także na terenie całego kraju.

Uprawnienia elektryczne Wrocław

Uprawnienia elektryczne to uprawnienia z grupy G1. Wydawane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, pozwalają na pracę przy sieciach oraz urządzeniach elektrycznych o mocy do 1KV lub powyżej 1 KV. Uprawnienia elektryczne Wrocław podobnie jak uprawnienia z grupy G2, dzielą się na dwa typy: • uprawnienia typu „E” - dają możliwość pracy przy eksploatacji urządzeń lub sieci elektrycznych o określonej mocy, • uprawnienia typu „D” - zapewniają możliwość nadzorowania urządzeń oraz sieci elektrycznych o określonej mocy.

Jak zdobyć uprawnienia elektryczne Wrocław

Uprawnienia elektryczne możecie Państwo zdobyć wybierając naszą firmę. W całej Polsce, w tym również w mieście Wrocław organizujemy specjalistyczne szkolenia, które kończą się egzaminem. Komisja egzaminacyjna składa się osób powołanych przez prezesa URE. Egzamin i uprawnienia ważne są więc na terenie całego kraju. Zdobywając uprawnienia elektryczne Wrocław, zdobywacie Państwo możliwość pracy przy dozorze lub eksploatacji: • sieci oraz urządzeń elektrycznych o mocy do lub powyżej 1KV, • urządzeń i sieci trakcyjnych, • urządzeń zasilanych energią elektryczną działających w przemyśle i transporcie, • sieci i instalacji elektrycznych wykorzystywanych w budownictwie, • zespołów prądowych.

Jakie możliwości daje posiadanie uprawnień elektrycznych Wrocław

Posiadanie uprawnień elektrycznych zarówno typu „E” jak i „D”, zapewnia szerokie możliwości rozwoju z perspektywy rynku pracy. Biorąc pod uwagę, że prawie każda firma przemysłowa poszukuje dziś pracowników posiadających tego typu uprawnienia, osoba je posiadająca może być pewna poprawienia swoich warunków pracy i tym samym warunków finansowych.

Sprawdź również szkolenia w miastach:

NOWA CENA
SZKOLENIA
I EGZAMINY
SEP
620 zł
530
Przy zakupie kursu SEP otrzymasz rabat 40% na szkolenie Pomiary Elektryczne w praktyce!
ZAPISZ SIĘ